Języki w aplikacjach:   aplikacja E8   aplikacja Matura

Archibald Centrum Języków Obcych

Archibald_logo_400
Strona www: www.archibald.pl/
Społeczności: facebook
Język obcy: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, rumuński
Dzielnica: Bielany, Śródmieście
Dla kogo: kursy dla ósmoklasisty, kursy dla maturzysty, kursy dla dorosłych, kursy i szkolenia dla firm
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe, kursy online, kursy specjalistyczne
Czas kursów: kursy letnie, kursy semestralne
Kursy egzaminacyjne: CAE, CPE, FCE
Kontakt: tel. 22 828 76 76

Archibald Centrum Języków Obcych
ul. Jasna 15
00-003 Warszawa
tel. 22 828 76 76

Archibald_logo_400.jpg

Archibald jest warszawskim renomowanym Centrum Języków Obcych posiadającym wieloletnią tradycję w nauczaniu. Szkoła obecna jest na rynku od 1992 roku. Mieści się w nowoczesnym budynku, a zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach z dostępem do wi-fi.

Do tej pory w kursach Archibalda uczestniczyło już 100 000 osób. Słuchaczy łączy silna motywacja i świadomość, że w dzisiejszych czasach znajomość języka nie jest już dodatkową umiejętnością, ale stanowi podstawę funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie.

Kursy prowadzone są w grupach 4-6, 7-9 i 10-12 osób. Można się również zapisać na zajęcia indywidualne. Archibald wyróżniają dogodne godziny zajęć, i łatwy dojazd z każdej strony Warszawy (kilka kroków od stacji metra Świętokrzyska, przystanki tramwajowe i autobusowe). Zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim.

W ramach kursu Słuchacze mogą otrzymać do 60 godzin bezpłatnych konwersacji oraz bezpłatne konsultacje z lektorem za nieobecności. Każdy Słuchacz otrzymuje kartę, która uprawnia go do wielu zniżek w kinach, teatrach, księgarniach i punktach usługowych na terenie Warszawy. Bezpłatny jest także dostęp do biblioteki z literaturą obcojęzyczną oraz kawa i herbata.

Archibald to także kursy i szkolenia dla firm oraz kursy języka angielskiego dzieci.

Różne rodzaje kursów odpowiadają na różne potrzeby Słuchaczy. Kursy ogólne polecane są dla osób, które chcą rozwijać wszystkie umiejętności językowe.

Kursy gramatyczne skupiają się na płynnym i poprawnym porozumiewaniu się w języku angielskim. Są przeznaczone dla osób, które chcą swobodniej stosować swoją wiedzę gramatyczną w konwersacji.

Kursy konwersacyjne są szczególnie przeznaczone dla osób z przewagą biernej znajomości języka nad umiejętnością mówienia oraz dla osób kontynuujących naukę po długiej przerwie.

W ofercie znajdują się także kursy skupiające się na porozumiewaniu się w języku angielskim w pracy oraz kursy biznesowe.

Dla Słuchaczy chcących uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość języka są specjalne kursy egzaminacyjne przygotowujące do egzaminów: FCE, CAE, CPEPolityka Prywatności