Języki w aplikacjach:   aplikacja E8   aplikacja Matura

Skrivanek - Szkoła Językowa

Strona www: szkolajezyk.pl
Społeczności: facebook YouTube instagram linkedin
Język obcy: angielski, czeski, duński, fiński, hiszpański, niderlandzki (holenderski), niemiecki, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, włoski
Dzielnica: Śródmieście
Dla kogo: kursy dla maturzysty, kursy dla dorosłych, kursy i szkolenia dla firm
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe, kursy online, kursy specjalistyczne, kursy zagraniczne
Czas kursów: kursy semestralne
Kontakt: tel. (601) 721 999

ul. Plac Konstytucji 6/75
00-550 Warszawa
+48 601 721 999

Skrivanek – szkoła językowa, która dostosowuje się do Ciebie

W erze globalizacji znajomość języków obcych staje się nie tylko atutem, ale często koniecznością. W tym kontekście na rynku edukacyjnym wyróżnia się Szkoła Językowa Skrivanek, która swoją ofertą i podejściem do nauki języków obcych zyskała uznanie wśród kursantów poszukujących skutecznych i elastycznych metod nauki.

Elastyczność w nauce – klucz do sukcesu

Skrivanek rozumie, że każdy kursant jest inny, ma inne potrzeby, cele i preferencje dotyczące sposobu nauki. Dlatego też szkoła oferuje szeroki wybór kursów grupowych i indywidualnych, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Taka różnorodność pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych wymagań każdego, kto pragnie poszerzyć swoje kompetencje językowe.

Wszystkie kursy europejskich, a na życzenie także pozaeuropejskich języków, prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Wielu z nich posiada dodatkowe kwalifikacje, które umożliwiają prowadzenie zajęć skrojonych na miarę specyficznych wymagań różnych branż.

Dopasowanie to podstawa

Skrivanek stawia na personalizację nauki. Oferowane kursy językowe są tak konstruowane, aby maksymalnie odpowiadać na potrzeby kursantów. Szkoła proponuje nie tylko tradycyjne zajęcia grupowe czy indywidualne, ale również e-learning, intensywne warsztaty oraz konwersacje. Dla osób, które chcą w pełni spersonalizować swoją ścieżkę nauki, przygotowano kursy z indywidualnie dopasowanym zakresem merytorycznym.

Dzięki tak szerokiemu spektrum możliwości każdy kursant może znaleźć formę nauki, która najlepiej odpowiada jego potrzebom, umożliwiając efektywne wykorzystanie czasu przeznaczonego na edukację.

Praktyczne podejście do nauki

Metoda EFFECTO, opracowana przez Szkołę Językową Skrivanek, łączy w sobie aktywność, inspirację, zabawę i indywidualne podejście, gwarantując skuteczność nauki. Podkreśla praktyczne zastosowanie języka obcego, aktywizując uczestników kursów i pomagając im szybciej przełamywać bariery językowe.

Dzięki temu uczniowie uczą się w sposób, który sprawia, że zdobyta wiedza staje się częścią ich codziennego życia, rezonując w nim na długo po zakończeniu kursu. To podejście do nauki sprawia, że Skrivanek wyróżnia się na tle innych szkół językowych, oferując kursy, które są nie tylko edukacyjne, ale i inspirujące.


Polityka Prywatności