Lista szkół językowych w Warszawie

Język obcy
Dzielnica
Dla kogo
Rodzaj kursów
Czas kursów
Kursy egzaminacyjne

MÓWISZ-MASZ Nauka Języków Obcych

ul. Remiszewska 1
03-550 Warszawa/Targówek
tel. (22) 679-55-33
kom. 663 741 860

Mówisz-Masz to kameralna szkoła języków obcych (specjalizujemy się w języku angielskim) znajdująca się na warszawskim Targówku. Powstała z pasji do uczenia języków i niechęci do "fabrycznej edukacji".

Z założenia jesteśmy małą placówką (wzorowaną na lokalnych szkołach brytyjskich), która gwarantuje indywidualne podejście do każdego Studenta. W grupach 3 do 6 osób, pod okiem doświadczonych lektorów (w tym egzaminatorów OKE!) bez problemu przełamiesz swoje bariery językowe! Uczymy metodą komunikatywną, która pozwala na nabycie swobody i umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym.

Jakość na którą Cię stać! Co wyróżnia Mówisz-Masz?
  • Zero ryzyka!
  • Mistrzowski stosunek ceny do jakości!
  • Elastyczny system opłat
  • Doceniamy Twoją lojalność!
  • Poczujesz się jak w domu!
  • Zawodowcy, którzy znają się na swojej robocie!
  •  Jakość pod kontrolą

Podstawową metodą nauczania wykorzystywaną podczas zajęć jest metoda komunikatywna, która koncentruje się na umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Naszym celem jest wyposażenie Słuchacza w kompetencje i umiejętności językowe, które pozwolą mu wykorzystać znajomość języka w kontaktach zawodowych, podczas egzaminów, a także skutecznie komunikować się w kraju nauczanego języka.

Podejście komunikatywne oznacza także stworzenie przez naszych lektorów takich warunków, które umożliwią Kursantom nabywanie umiejętności językowych w warunkach maksymalnie zbliżonych do naturalnych sytuacji porozumiewania się w życiu codziennym. Kładąc duży nacisk na elementy i umiejętności komunikacyjne nie zaniedbujemy pozostałych sprawności językowych tj. rozumienia ze słuchu, pisania i czytania. Sprawność mówienia, która jest podstawowym warunkiem skutecznej komunikacji nie byłaby możliwa również bez poszerzania zasobu słownictwa, właściwej wymowy i intonacji oraz zasad gramatycznych. Zajęcia prowadzone przez naszych lektorów nie są monotonne gdyż zawierają propozycje różnorodnych form i technik nauczania np.:

● gry i zabawy komunikacyjne
● symulacje i odgrywanie ról
● quizy
● dyskusje
● prezentacje

oraz szerokie spektrum dodatkowych materiałów takich jak autentyczne materiały językowe:

● broszury, ulotki, reklamy
● artykuły prasowe w języku obcym
● materiały w języku obcym z Internetu
● książki w wersji uproszczonej i oryginalnej
● materiały multimedialne CD-ROM, programy komputerowe, filmy w wersji oryginalnej
● materiały audio: m.in. nagrania radiowe
● pomoce wizualne: mapy, plakaty, plansze
● słowniki

Staramy się również wzbogacić wiedzę naszych słuchaczy z zakresu realiów kulturowych tj. geografii, historii, kultury i tradycji krajów nauczanego języka. Wszystkie te metody, techniki i formy niezmiernie uatrakcyjniają naukę języka na naszych zajęciach oraz sprawiają, że nasi Słuchacze chętnie uczestniczą w zajęciach, są zmotywowani i widzą efekty zdobytych umiejętności językowych.Aktualizacje proszę przesyłać na 


Egzaminy językowe

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
Polityka Prywatności