Lista szkół językowych w Warszawie

Język obcy
Dzielnica
Dla kogo
Rodzaj kursów
Czas kursów
Kursy egzaminacyjne

Dzielnice Szkoły językowe Białołęka Szkoły językowe Bielany Szkoły językowe Bemowo Szkoły językowe Ursus Szkoły językowe Włochy Szkoły językowe Ursynów Szkoły językowe Wilanów Szkoły językowe Wawer Szkoły językowe Wesoła Szkoły językowe Rembertów Szkoły językowe Targówek Szkoły językowe Praga Północ Szkoły językowe Praga Południe Szkoły językowe Żoliborz Szkoły językowe Wola Szkoły językowe Ochota Szkoły językowe Mokotów Szkoły językowe ¦ródmie¶cie

MÓWISZ-MASZ Nauka Języków Obcych

ul. Remiszewska 1
03-550 Warszawa/Targówek
tel. (22) 679-55-33
kom. 663 741 860

Mówisz-Masz to kameralna szkoła języków obcych (specjalizujemy się w języku angielskim) znajdująca się na warszawskim Targówku. Powstała z pasji do uczenia języków i niechęci do "fabrycznej edukacji".

Z założenia jesteśmy małą placówką (wzorowaną na lokalnych szkołach brytyjskich), która gwarantuje indywidualne podejście do każdego Studenta. W grupach 3 do 6 osób, pod okiem doświadczonych lektorów (w tym egzaminatorów OKE!) bez problemu przełamiesz swoje bariery językowe! Uczymy metodą komunikatywną, która pozwala na nabycie swobody i umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym.

Jakość na którą Cię stać! Co wyróżnia Mówisz-Masz?
  • Zero ryzyka!
  • Mistrzowski stosunek ceny do jakości!
  • Elastyczny system opłat
  • Doceniamy Twoją lojalność!
  • Poczujesz się jak w domu!
  • Zawodowcy, którzy znają się na swojej robocie!
  •  Jakość pod kontrolą

Podstawową metodą nauczania wykorzystywaną podczas zajęć jest metoda komunikatywna, która koncentruje się na umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Naszym celem jest wyposażenie Słuchacza w kompetencje i umiejętności językowe, które pozwolą mu wykorzystać znajomość języka w kontaktach zawodowych, podczas egzaminów, a także skutecznie komunikować się w kraju nauczanego języka.

Podejście komunikatywne oznacza także stworzenie przez naszych lektorów takich warunków, które umożliwią Kursantom nabywanie umiejętności językowych w warunkach maksymalnie zbliżonych do naturalnych sytuacji porozumiewania się w życiu codziennym. Kładąc duży nacisk na elementy i umiejętności komunikacyjne nie zaniedbujemy pozostałych sprawności językowych tj. rozumienia ze słuchu, pisania i czytania. Sprawność mówienia, która jest podstawowym warunkiem skutecznej komunikacji nie byłaby możliwa również bez poszerzania zasobu słownictwa, właściwej wymowy i intonacji oraz zasad gramatycznych. Zajęcia prowadzone przez naszych lektorów nie są monotonne gdyż zawierają propozycje różnorodnych form i technik nauczania np.:

● gry i zabawy komunikacyjne
● symulacje i odgrywanie ról
● quizy
● dyskusje
● prezentacje

oraz szerokie spektrum dodatkowych materiałów takich jak autentyczne materiały językowe:

● broszury, ulotki, reklamy
● artykuły prasowe w języku obcym
● materiały w języku obcym z Internetu
● książki w wersji uproszczonej i oryginalnej
● materiały multimedialne CD-ROM, programy komputerowe, filmy w wersji oryginalnej
● materiały audio: m.in. nagrania radiowe
● pomoce wizualne: mapy, plakaty, plansze
● słowniki

Staramy się również wzbogacić wiedzę naszych słuchaczy z zakresu realiów kulturowych tj. geografii, historii, kultury i tradycji krajów nauczanego języka. Wszystkie te metody, techniki i formy niezmiernie uatrakcyjniają naukę języka na naszych zajęciach oraz sprawiają, że nasi Słuchacze chętnie uczestniczą w zajęciach, są zmotywowani i widzą efekty zdobytych umiejętności językowych.Aktualizacje proszę przesyłać na 


Nauka języków w Warszawie
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
Polityka Prywatności