Szkoła Języków Obcych Atticus

logo-400
Strona www: e-atticus.pl
Społeczności: facebook instagram
Język obcy: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski
Dzielnica: Ursynów
Dla kogo: kursy dla dzieci, kursy dla ósmoklasisty, kursy dla maturzysty, kursy dla dorosłych, kursy i szkolenia dla firm
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe, kursy online, kursy specjalistyczne
Czas kursów: kursy letnie, kursy semestralne
Kursy egzaminacyjne: CAE, FCE
Kontakt: tel. 510 233 125

Aleja KEN 51/124
02-797 Warszawa
tel. 510 233 125

Lektorzy o wysokich kwalifikacjach

Dbając o najwyższy poziom kształcenia językowego, do prowadzenia zajęć w naszej szkole zatrudniamy tylko lektorów z PEŁNYM WYKSZTAŁCENIEM WYŻSZYM LINGWISTYCZNYM oraz z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM w nauczaniu.

W przeciwieństwie do wielu szkół nie zatrudniamy osób w trakcie studiów lingwistycznych, które nie posiadają kompletnego wykształcenia językowego. Nie oszczędzamy na kosztach kadry dydaktycznej - naszą misją jest najwyższy poziom nauczania!


Nowoczesne i interaktywne metody

W trakcie naszych kursów dla młodszych uczniów stosujemy zasadę, że podstawę do nauki, którą są renomowane podręczniki, wzbogacamy o gry językowe, czynności wymagające aktywności ruchowej oraz elementy zabawy. Stosując tzw. Total Physical Response angażujemy dzieci psychoruchowo, co znacznie zwiększa ich skupienie na zajęciach, a aktywność psychomotoryczna ułatwia zapamiętywanie oraz uczenie się.


Praca z młodzieżą

W pracy ze starszymi uczniami stawiamy na intensywność oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Przygotowujemy ich do różnych egzaminów: PET, FCE, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY. W trakcie kursów u słuchaczy rozwijane są równomiernie wszystkie umiejętności językowe, czyli mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie. Dzięki zróżnicowaniu materiałów dydaktycznych oraz metod pracy, nauka z nami jest skuteczna i przyjemna zarazem.


Małe grupy

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w grupach 3-5 osobowych. Są one mniejsze niż w większości szkół językowych. Ograniczona liczba uczniów w grupie pozytywnie wpływa na wyniki. Lektor ma większą możliwość kontaktu z każdym z członków grupy, dzięki czemu może w bardziej skuteczny sposób przekazywać im wiedzę oraz monitorować postępy w nauce.


Dzieci z trudnościami w nauce

Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi o ograniczonej zdolności koncentracji i z trudnościami w uczeniu się. Potrafimy poprzez odpowiednie podejście do dziecka oraz odpowiednie prowadzenie zajęć skutecznie skupić jego uwagę, wspomóc zapamiętywanie, a dzięki właściwym metodom ułatwić naukę. Pracowaliśmy z dziećmi z: ADHD, DYSLEKSJĄ oraz innymi trudnościami w nauce z bardzo pozytywnym efektem. Dzięki naszym kursom uczniowie odnosili sukcesy zarówno w szkole jak i w ogólnym posługiwaniu się językami.

Polityka Prywatności